Carrier Vector

Carrier Vector

Carrier Transicold демонструє нову векторну концепцію з інтеграцією водню для холодильного обладнання автомобільного транспорту на транспортній виставці IAA

У черговій демонстрації своєї прихильності електричним і екологічним транспортним рішенням з контрольованою температурою компанія Carrier Transicold представила на виставці IAA Transportation 2022 свій перший концепт трейлера, який працює на водневих паливних елементах. Система паливних елементів була спеціально розроблена для інтеграції в шасі Vector. ® транспортна холодильна установка (ТРУ). Система забезпечує нульові прямі викиди без зниження продуктивності чи холодоємності. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), провідного світового постачальника здорових, безпечних, стійких та інтелектуальних будівельних і холодових рішень.

Нова технологія водневих паливних елементів, розроблена в тісній співпраці з компаніями Bosch і PowerCell Sweden AB, буде поєднана з причепом Vector HE 19 компанії Carrier Transicold. Центральним елементом нової інноваційної системи є інтеграція 48-вольтової автомобільної батареї Bosch, яка безпосередньо з’єднує паливний елемент із холодильною установкою, усуваючи потребу в автономному двигуні чи окремо встановленій системі буферної батареї.

«Carrier Transicold продовжує свій шлях до електрифікації, надаючи електричні рішення для всіх сфер ринку транспорту з регульованим температурним режимом, від фургонів до причепів із різними температурними режимами», — сказав Віктор Кальво, віце-президент і генеральний менеджер Carrier Transicold. «Нова концепція Vector, що працює на водневому двигуні, є великим кроком вперед для компанії, і ми раді продемонструвати майбутнє транспортного холодильного обладнання для клієнтів на IAA. Ми прагнемо досліджувати всі шляхи зменшення викидів і забезпечення кращої екологічності для клієнтів – і технологія водневих паливних елементів є надзвичайно захоплюючою».

Технологія водневих паливних елементів забезпечує такий же рівень автономності, як і існуючі дизельні двигуни, які використовуються в стандартних агрегатах Vector. Використовуючи систему водневих паливних елементів, клієнти можуть підтримувати роботу зі старими продуктами, але без жодних пов’язаних з цим викидів.

Нова система паливних елементів Bosch живиться від водневих баків у поєднанні з блоком розподілу електроенергії (PDU). PDU використовується для перетворення постійного струму, що забезпечується паливним елементом, у змінний струм, необхідний для роботи холодильного агрегату. Час заправки для нової концепції еквівалентний стандартному дизельному двигуну та, залежно від розміру бака, також може досягти аналогічного діапазону автономності.

Поєднання наявної у Vector повністю електричної технології E-Drive™ – основи систем причепів компанії з 1999 року – та її інноваційного дизайну усуває потребу в механічних трансмісіях, які є в системах охолодження вантажівок і причепів з ремінним приводом, що робить її ідеальною підходить для роботи на електроенергії, отриманій від водневого елемента, забезпечуючи при цьому підвищену ефективність і знижений ризик витоків холодоагенту.

Випущена в 2020 році перша демонстраційна версія була представлена ​​в 2021 році компаніями Carrier і Bosch із системою водневих паливних елементів, розміщеною в рамі під шасі причепа. Розширена версія, представлена ​​на IAA, йде ще далі та інтегрує водневий паливний елемент у стандартне шасі Vector.

Нова концепція Vector з інтеграцією водню означає ще один позитивний крок вперед для Carrier Transicold, оскільки вона продовжує просуватися до своєї мети в галузі охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління до 2030 року, щоб допомогти своїм клієнтам уникнути більше ніж однієї гігатонни викидів парникових газів.

Для отримання додаткової інформації про продукти та послуги Carrier Transicold відвідайте www.carriertransicold.eu. Слідкуйте за Carrier Transicold у Twitter: @SmartColdChain або на LinkedIn у Carrier Transicold Truck Trailer Refrigeration.

Про Carrier Transicold
Carrier Transicold допомагає покращити транспортування та доставку вантажів з контрольованою температурою за допомогою повної лінії обладнання та послуг для рефрижераторного транспорту та видимості холодового ланцюга. Понад 50 років Carrier Transicold є лідером галузі, надаючи клієнтам у всьому світі передові, енергоефективні та екологічно стійкі контейнерні холодильні системи та генераторні установки, вантажівки з прямим приводом і дизельні агрегати, а також системи охолодження причепів. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation, провідного світового постачальника здорових, безпечних, екологічно чистих та інтелектуальних будівельних і холодових рішень.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.