В послуги входить:

  1. Холодильне обладнання
  2. Монтаж
  3. Комплект кріплення компресора

Термін встановлення: 2 доби

Міжнародна гарантія: 24 місяці, при умові монтажу в авторизованому сервісному центрі.

Citimax – це серія агрегатів майбутнього покоління. П’ять холодильних установок цієї серії призначені для кузовів з великою ємністю. Citimax легко встановлюється на кузови різного типу за рахунок своєї оновленої конструкції.

Вони також можуть досягати екстремальних значень температури (до -29), і робити це на 20% швидше, ніж інші агрегати.

Але головною особливістю є прийнятна вартість різних ринків.

Якщо ви шукаєте технологічне, різноманітне, але бюджетне рішення для вашої «холодної» проблеми, Citimax може ідеально виступити в його ролі.

 

Агрегат Citimax для будь-яких завдань

Модельний ряд холодильних агрегатів Citimax розроблений для всіх видів легкого комерційного транспорту.
Технічні характеристики агрегатів Citimax 280, 350, 400, 500 і 700 дозволяють вам вибирати найбільш відповідну модель в залежності від розміру автомобіля, умов навколишнього середовища та типу товарів, що перевозяться.

Ваші чутливі до температурного режиму товари повинні бути доставлені в ідеальному стані.
Необхідна стабільна температура транспортування, а також можливість підтримувати цілісність холодильного ланцюга. Агрегати модельного ряду Citimax дозволяють Вам безпечно та з впевненістю доставляти свіжі та заморожені продукти. Висока потужність охолодження, висока холодопродуктивність (до 58м3) та можливість монтажу установок у кузови будь-якого розміру.

Рефрижераторні рішення для всіх типів транспортних засобів:

  • 5 моделей, розроблених для всіх типів легких комерційних автомобілів: Citimax 280, 350, 400, 500 та 700. Агрегати 12V/24V призначені для автомобілів із різними системами живлення. Агрегати для роботи при високих і низьких температурах навколишнього середовища підходять для різних регіональних кліматичних умов від -25°C до +50°C. Всі агрегати можуть встановлюватися як попереду кузова, так і на даху (включаючи Citimax 280, 350 та 400). Покращена конструкція для легкого під’єднання шлангів.

Пульт керування:

  • найпростіший, надійніший і найшвидший спосіб стежити за температурою в кузові
    Перебуваючи в дорозі за будь-яких обставин, ваш водій може легко контролювати температуру в кузові і стежити за повідомленнями агрегату.
    За допомогою зручного інтерфейсу водій зможе задавати температуру перевезення, інтервали розморожування, а також виконувати інші функції.