Електричні рішення

Електричні рішення

Carrier Transicold представляє низку електричних і екологічних рішень на IAA Transportation 2022

Сьогодні компанія Carrier Transicold представила свою низку екологічних і електричних транспортних одиниць нового покоління з контрольованою температурою на IAA Transportation 2022 у Ганновері, Німеччина. Поряд із абсолютно новими системами Pulsor® eCool™ і Vector® HE 17™, відвідувачі також матимуть можливість побачити перший трейлер Carrier Vector на водневих паливних елементах – віху для майбутнього транспортних рішень з регульованою температурою, які працюють на декарбонізувати холодовий ланцюг. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), провідного світового постачальника здорових, безпечних, стійких і інтелектуальних будівельних і холодових рішень.

Розроблена у співпраці з компаніями Bosch і PowerCell Sweden AB, нова система водневих паливних елементів успішно інтегрується в стандартне шасі Vector HE 19. Завдяки прямому інтерфейсу між паливним елементом і холодильною установкою новий Vector усуває потребу в окремо встановленій системі буферної батареї. Результатом є установка з нульовими прямими викидами, яка забезпечує таку саму продуктивність і холодопродуктивність, що й стандартний дизельний Vector HE 19.

Carrier Transicold тепер пропонує електричний продукт для транспортних засобів усіх типів і розмірів, від фургонів і легких комерційних автомобілів до вантажівок із жорсткою рамою та причепів. Останній повністю електричний продукт дебютує на IAA Transportation, де відвідувачі можуть побачити новий блок Pulsor eCool від Carrier Transicold, розроблений для постійно зростаючого ринку електричних легких комерційних автомобілів (LCV) – перший у своєму роді для LCV. Система працює через пряме підключення до високої напруги постійного струму (DC) основних акумуляторних батарей автомобіля, усуваючи потребу в додатковому перетворювачі або акумуляторній батареї. Ця економічно ефективна конструкція plug-and-play може обмінюватися даними в режимі реального часу з даними транспортного засобу для забезпечення оптимального контролю температури та продуктивності батареї, що робить її ідеальним рішенням для доставки на останню милю та електрифікації.

Carrier Transicold також представила останню модель безмоторного типу Syberia 14. Завдяки високій охолоджувальній потужності до 14 кВт у різних температурах рішення для носового монтажу розроблено, щоб отримати максимальну віддачу від технології компанії E-Drive.

Новий блок Vector HE 17, який поєднує в собі технологію частотно-регулюючого приводу на компресорі з перевіреною повністю електричною технологією E-Drive, розширює асортимент високоефективних систем (HE) компанії Vector. Завдяки найкращим у своєму класі витратам палива та загальній вартості володіння агрегат Vector HE 17 забезпечує покращену продуктивність охолодження.

Нова технологія частотно-регульованого приводу компресора безперервно змінює швидкість двигуна відповідно до вимог охолодження, підвищуючи ефективність і зменшуючи споживання палива. Vector HE 17 також доступний у варіантах PIEK (міська версія) і безшумних варіантах, що забезпечує покращений звук порівняно зі стандартним пристроєм, що робить його ідеальним як для далеких, так і для міських перевезень.

На стенді також представлена ​​флагманська повністю електрична безмоторна рефрижераторна система трейлера Carrier Transicold Vector eCool, яка тепер буде доступна з найновішою електронною віссю SAF TRAKr. Нова вісь, розроблена та протестована спеціально для цієї системи, забезпечує чудову експлуатаційну ефективність, меншу вагу та довший інтервал технічного обслуговування. SAF TRAKr буде стояти поруч із застарілою віссю Vector eCool, надаючи клієнтам більший вибір при виборі системи.

Ці інновації є останніми прикладами постійних зусиль Carrier Transicold у сфері сталого розвитку та доповнюють портфоліо, спрямоване на електрифікацію та декарбонізацію, підтримуючи мету Carrier у сфері навколишнього середовища, соціальної сфери та управління до 2030 року – допомогти своїм клієнтам зменшити свій вуглецевий слід більш ніж на одну гігатонну.

Для отримання додаткової інформації про продукти та послуги Carrier Transicold відвідайте https://www.carrier.com/truck-trailer/en/eu/. Слідкуйте за Carrier Transicold у Twitter: @SmartColdChain або на LinkedIn у Carrier Transicold Truck Trailer Refrigeration.

Про Carrier Transicold
Carrier Transicold допомагає покращити транспортування та доставку вантажів з контрольованою температурою за допомогою повної лінії обладнання та послуг для рефрижераторного транспорту та видимості холодового ланцюга. Понад 50 років Carrier Transicold є лідером галузі, надаючи клієнтам у всьому світі передові, енергоефективні та екологічно стійкі контейнерні холодильні системи та генераторні установки, вантажівки з прямим приводом і дизельні установки, а також системи охолодження причепів. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation, провідного світового постачальника здорових, безпечних, екологічно чистих та інтелектуальних будівельних і холодових рішень.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.