Carrier Transicold представляє холодильний агрегат для напівпричепів Vector S15

Carrier Transicold представляє холодильний агрегат для напівпричепів Vector S15

Carrier Transicold випустив холодильний агрегат Vector S15 в Європі, це новий, простий в обслуговуванні, ефективний витрата палива, напівелектричний агрегат, що має високі стандарти продуктивності. Carrier Transicold — частина Carrier Global Corporation (Тікер на Нью-Йоркській Фондовій Біржі: CARR), провідний світовий постачальник рішень у питаннях екологічно чистих, безпечних, стійких і «розумних» будівель, а також інших завдань для холодового ланцюга.

«Монотемпературний холодильний агрегат Vector S15 був створений для транспортних компаній, які шукають ефективну, економічну та легку в обслуговуванні холодильну систему, яка підходить як для поїздок на довгі відстані, так і для доставки всередині міста», — повідомив Пабло Мартінез, директор з продажу регіоні EMEA, Carrier Transicold. Літера “S” означає “smart, semi-electric і simple operation” (“розумний”, напівелектричний і простий в експлуатації).

Цей напівелектричний агрегат підтримує завдання Carrier зі скорочення вуглецевого сліду клієнтами компанії на одну гігатонну, що є частиною Цілей у галузі екології, соціальної відповідальності та корпоративного управління (ESG) до 2030р. Новий агрегат Vector S15 забезпечує 15 кіловат холодопродуктивності. Дизельний двигун має кілька швидкостей роботи, що дозволяє скоротити споживання палива. Крім цього, відкрита архітектура Vector S15 робить його технічне обслуговування зручнішим, забезпечує легкий доступ до компонентів – все це допомагає скоротити час перебування на сервісній точці до мінімуму.

Vector S15 – це найлегша модель в сегменті агрегатів для напівпричепів (700 кг) і одна з найтишніших моделей у модельному ряду Carrier Transicold – (71 dB(А) на високій швидкості, і до 62 dB(А) на низькій швидкості) стандартної конфігурації. Агрегат Vector S15, показ якого відбувся на виставці Solutrans, буде доступний у двох варіантах виконання: робота тільки від дизельного двигуна та з додатковим режимом стоянки (вийде на ринок у першому кварталі 2022 р.).

Агрегат Vector S15 є частиною програми Carrier в галузі екологічно чистого, безпечного та стійкого холодового ланцюга для збереження та захисту постачання продуктів, лікарських засобів та вакцин.

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.