Carrier Transicold продовжує розширювати електричні рішення для рефрижераторних перевезень по всій Європі

Carrier Transicold продовжує розширювати електричні рішення для рефрижераторних перевезень по всій Європі

Компанія Carrier Transicold заявила сьогодні, що вже сотні холодильних агрегатів Vector eCool працюють на дорогах десяти європейських країн (Австрії, Бельгії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Швеції, Швейцарії та Великобританії) і географія їх використання в найближчому майбутньому буде тільки збільшуватись. Vector eCool був випущений на ринок у жовтні 2020 р., і став першим у світі повністю автономним, електричним холодильним агрегатом для напівпричепів без ДВЗ. Це справді хвилююча подія для компанії, яка продовжує розвивати ефективні та стійкі рішення для рефрижераторних перевезень.

Carrier Transicold частина Carrier Global Corporation (тікер на Нью-Йоркській Фондовій Біржі: CARR), провідний світовий постачальник рішень у питаннях екологічно чистих, безпечних, стійких і «розумних» будівель, а також різних рішень для холодового ланцюга. Ми маємо дуже позитивні відгуки від наших клієнтів щодо продуктивності агрегатів Vector eCool, нижчих викидів в атмосферу, а також безшумної роботи», — повідомив Віктор Кальво, президент International Truck Trailer, Carrier Transicold. “Ми бачимо світле майбутнє у питаннях електрифікації та із задоволенням готові пропонувати клієнтам наші електричні рішення для рефрижераторних перевезень. Одна тільки система Vector eCool отримала цього року три нагороди за інновації. У квітні столиця Іспанії Мадрид визнала ефективність та інноваційний характер нашої нової системи. У вересні, у Великобританії компаніям Carrier Transicold і Gray & Adams присудили приз за інновації TCS&D, а минулого місяця Vector eCool завоював нагороду Noise Abatement Society у Великобританії за дуже низький рівень шуму під час роботи. демонструють нам, що потрібно робити, щоб забезпечити своїм рішенням світле майбутнє”, – заявив Енді Істлейк, керуючий директор LowCVP. “Vector eCool – це практичне, працездатне рішення, яке відповідає всім вимогам у галузі електрифікації та декарбонізації”.

Електричні рішення Carrier Transicold для холодової ланцюга підтримують ціль Carrier по скорочення вуглецевого сліду клієнтами компанії на одну гігатонну, що є частиною Environmental, Social and Governance (ESG) Goals. 20 років тому Carrier Transicold став піонером в електричних холодильних системах на транспорті, почавши з повністю електричної технології E-DriveTM, яка по-справжньому змінила галузь, яка й сьогодні забезпечує високі стандарти ефективності, надійності та продуктивності в секторі рефрижераторних перевезень. Ця технологія виробила. революцію в той час, скасувавши механічну трансмісію, що присутня в холодильних системах з ремінним приводом, nbsp; а перетворюючи енергію двигуна на електрику. Для вантажівок Carrier Transicold пропонує холодильні агрегати Iceland та Syberia без власного ДВЗ, які можуть працювати від гідроелектричного силового модуля ECO-DRIVETM GenSet, що приводиться в дію гідравлічним насосом, підключеним через КОМ базового шасі. Гідравлічна система живить генератор, який подає електричну енергію на холодильний агрегат та забезпечує постійну, 100% холодопродуктивність навіть на холостих оборотах ДВЗ вантажівки. Додатково, Carrier Transicold розробила широкий спектр акумуляторних батарей для агрегатів всіх сегментів – напівпричепи, вантажівки та прямий привід. починаючи з Vector HE та закінчуючи Pulsor®, а також для нових моделей Neos® HE.

З прицілом на майбутнє компанії Bosch, Carrier Transicold, Lamberet та STEF об’єднали свої зусилля для дослідження перспективних систем охолодження на транспорті FresH2* – рефсистеми для напівпричепів на водневому паливі. FresH2 — це екологічно чисте і низькошумне рішення, розроблене для забезпечення необхідної електрики для роботи холодильних агрегатів на напівпричепах, що вимагають контролю температури Carrier Transicold пропонує різні електричні продукти та рішення для холодового ланцюга в рамках чинної програми Carrier в галузі екологічно чистої, безпечної та стійкої холодів. збереження та захисту постачання продуктів харчування, лікарських засобів та вакцин.

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.