Carrier Transicold розширює програму впровадження Vector eCool за тісної взаємодії зі своїм давнім дистриб’ютором – THT New Cool B.V.

Carrier Transicold розширює програму впровадження Vector eCool за тісної взаємодії зі своїм давнім дистриб’ютором – THT New Cool B.V.

THT New Cool B.V. стала першою компанією з оренди техніки в Європі, яка пропонує своїм клієнтам напівпричепи, оснащені новим агрегатом Carrier Transicold Vector eCool, це перший повністю автономний і повністю електричний напівпричіп-рефрижератор, який надійшов у серійне виробництво. Дві компанії об’єднали свої зусилля для розробки даного продукту, поява якого ми називаємо поворотним моментом для всієї галузі, і який є черговим кроком у бік стійкості холодильної ланцюга. Carrier Transicold – частина Carrier Global Corporation (тікер на Нью-Йоркській Фондовій Біржі: CARR), провідний світовий постачальник рішень в галузі екологічно чистих, безпечних і стійких будівель, а також різних ділянок холодильної ланцюга.

Проект Vector eCool був запущений у 2010 році, коли кілька компаній об’єднали свої зусилля щодо розробки нової автономної системи для напівпричепів-рефрижераторів. У проекті взяли участь: TRS Transportkoeling B.V., яка пізніше увійшла до складу Carrier Transicold і THT New Cool B.V., голландська компанія з оренди техніки з особливим ухилом у бік повністю електричних систем для напівпричепів. Коли справа стосується інновації, нашою основною метою є розробка таких рішень, які мають велике значення як для людей, так і для нашої планети загалом. І це наша спільна цінність з компанією THT New Cool», – заявив Віктор Кальво, президент Carrier Transicold International Truck & Trailer. «Я вдячний THT New Cool за внесок, який компанія зробила в цей інноваційний проект. Будучи бізнес-партнерами, ми напружено працювали разом, щоб втілити Vector eCool у життя, і щоб уже сьогодні наші спільні клієнти могли отримати вигоду від використання цієї нової технології».

Оскільки основним фокусом для THT New Cool B.V. є розробка напівпричепів-рефрижераторів, обладнаних передовими електричними системами, це була ідеальна передумова, щоб відіграти важливу роль у даному проекті. Напівпричепи, оснащені холодильними агрегатами Vector eCool, доступні для можливості оренди в компанії THT New Cool B.V., в той же час такі холодильні агрегати можна купити безпосередньо в компанії Carrier Transicold. THT New Cool протягом останніх 15 років ми були прихильні до розвитку стійких рішень для транспорту, і в тому числі пошуку шляхів мінімізації шкідливих викидів від напівпричепів-рефрижераторів», – заявив Тван Хіткамп, директор THT New Cool B.V. «Ми завжди вірили в електричні джерела енергії, і ми дуже раді, що наша співпраця з Carrier Transicold означає, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам напівпричіп – рефрижератор з нульовими викидами».

Більше 50 одиниць напівпричепів, обладнаних агрегатами Vector eCool, брали участь у великих тестових випробуваннях, які проводилися перед запуском цієї нової технології в серійне виробництво та налічували тисячі мотогодин роботи та в моно- і мультитемературних агрегатах. Vector eCool може працювати з різними версіями агрегатів Carrier Transicold – Vector HE 19 та Vector 1550 E без наявності власного двигуна, він поєднує в собі повністю електричну технологію E-Drive™ з новою передовою системою накопичення та зберігання енергії. Дана система перетворює кінетичну енергію, згенеровану напівпричепом, на електрику, яка, у свою чергу, накопичується в акумуляторній батареї для подальшого живлення холодильного обладнання. Така замкнута система створює повністю автономну систему, яка виробляє прямих викидів вуглекислого газу (CO2) чи твердих частинок.

Vector eCool також відповідає вимогам PIEK, і це означає, що при його використанні з агрегатами Vector HE 19 та Vector 1550 E версії City рівень шуму від експлуатації системи нижче 60 дБ (A). Враховуючи низький рівень шкідливих викидів, Vector eCool забезпечує найкраще рішення для міської дистрибуції і відповідає вимогам, що постійно зростають, у цьому питанні. та захисту постачання продуктів харчування, лікарських препаратів та вакцин.

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.