Carrier Transicold представить новий блок Vector High Efficiency 17 на виставці TECHNOTRANS 2022

Carrier Transicold представить новий блок Vector High Efficiency 17 на виставці TECHNOTRANS 2022

Нова холодильна установка Carrier Transicold з контрольованою температурою для напівпричепів, установка Vector High Efficiency (HE) 17, буде вперше представлена у Франції на виставці TECHNOTRANS 2022, яка відбудеться з 20 по 22 жовтня у Parc des Expositions у Нанті. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), провідного світового постачальника здорових, безпечних , стійких та інтелектуальних рішень для будівель та холодильної ланцюга.

Холодильна установка буде виставлена на спільному стенді CD Froid та Emeraude Froid Service (EFS), сторонніх сервісних центрів Carrier Transicold. Нещодавно представлена на виставці IAA Transportation в Ганновері, Німеччина, ця нова система є останнім доповненням до лінійки Vector HE від Carrier Transicold. Він оснащений технологією частотно-регульованого приводу в поєднанні з повністю перевіреною електричною технологією E-Drive, яка розширює асортимент високоефективних блоків Vector. Досягаючи найкращої у своєму класі сукупної вартості володіння, Vector HE 17 забезпечує покращену продуктивність охолодження за значного зниження витрати палива. Він доступний у PIEK (міська версія) та безшумній версіях, пропонуючи покращені звукові характеристики порівняно зі стандартним пристроєм та роблячи його ідеальним як для далеких, так і для міських операцій.

Технологія Carrier Transicold E-Drive, що є основою причіпних систем компанії з 1999 року, усуває необхідність у механічних трансмісіях, що використовуються в системах охолодження з ремінним приводом, та перетворює потужність двигуна на електрику для приводу агрегату. Він також заснований на перевіреній продуктивності герметичного компресора та економайзера блоку Vector HE 19, а також ефективності конденсатора мікроканального теплообмінника. У поєднанні з новим керуванням частотно-регульованим приводом, яке безперервно змінює швидкість двигуна відповідно до потреби в повітрі, це забезпечує більшу ефективність, знижує ризик витоку холодоагенту та значно знижує витрату палива.

Ця нова система Vector HE 17 сприяє досягненню мети Carrier зі скорочення вуглецевого сліду своїх клієнтів більш ніж на одну гігатонну в рамках. “> своїх цілей у галузі охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління до 2030 року

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.