Clive Cowern Transport розкриває покращену стійкість за допомогою цифрових підключених векторних причепів Carrier Transicold

Clive Cowern Transport розкриває покращену стійкість за допомогою цифрових підключених векторних причепів Carrier Transicold

Компанія Clive Cowern Transport з Шропширу покращила стійкість флоту за допомогою 10 нових причепів з контрольованою температурою, оснащених дев’ятьма флагманськими агрегатами Carrier Transicold Vector HE 19 multi-temperature (MT) і одним монотемпературним Vector 1550. Пристрої з цифровою підтримуються контрактом на обслуговування BluEdge, що дозволяє підвищити операційну ефективність протягом усього терміну служби продуктів. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), провідного світового постачальника здорових, безпечних, стійких та інтелектуальних рішень для будівель та холодильної ланцюга.

Нові агрегати Vector HE 19 та Vector 1550 від Clive Cowern Transport встановлені на 13,6-метрових причепах з контрольованою температурою від Chereau та Schmitz Cargobull відповідно. Всі 10 одиниць підтримуються потужним телематичним пакетом Carrier і замінюють старі активи, що охолоджуються конкурентами, зміцнюючи позиції Carrier як основного постачальника холодильного обладнання компанії у своєму 53-сильному змішаному парку комерційних автомобілів.

«Точне охолодження та чудові паливні характеристики, які ми бачили в нашому першому підрозділі Carrier, були видатними, тому коли справа дійшла до останнього замовлення, вони були нашим очевидним першим викликом», – сказав Тоні Джаспер, операційний менеджер Clive Cowern Transport. «Поєднання технології причепів Carrier та телематичної пропозиції означає, що ми бачимо паливну ефективність, яка набагато перевищує те, з чим могли впоратися продукти нашого попереднього постачальника».

Блоки Vector HE 19 та Vector 1550 оснащені повністю електричною технологією E-Drive компанії Carrier Transicold, яка допомагає знизити швидкість витоку холодоагенту до 55%, а також скоротити рівень вуглекислого газу (CO). Викиди.

Агрегати Vector HE 19 поєднують у собі E-Drive з новою багатошвидкісною конструкцією двигуна, забезпечуючи економію палива до 30% порівняно з попереднім поколінням Vector 1950. Крім того, повністю герметичний спіральний компресор та економайзер системи забезпечують збільшення холодопродуктивності на 40% під час витягування на 19% ефективніше при підключенні до електричної мережі в режимі очікування – і все це на 3 дБ (А) тихіше за застарілий блок, допомагаючи значно знизити звукове забруднення.

Clive Cowern Transport також має вигоду з потужних підключених технологій та телематичної платформи Carrier Transicold. Це дозволяє бізнесу віддалено змінювати задане значення або режим роботи своїх активів з операторським охолодженням, знімати будь-які сигнали тривоги, ініціювати розморожування та проводити перевірки перед поїздкою з будь-якого підключеного пристрою по всьому світу – все це допомагає підвищити ефективність роботи та ще більше знизити витрати палива.

“Від слова “йти” у нас не було нічого, крім позитивних відгуків від Тоні та його команди, які були постійно вражені поліпшеннями у сфері сталого розвитку, які ми розблокували для них”, – сказав Енді Барнс, менеджер з роботи з клієнтами Carrier Transicold UK.

Очікується, що нові причепи покриватимуть 160 000 км на рік, доставляючи суміш товарів, включаючи продукти харчування та фармацевтичні препарати по всій країні. Нові пристрої також підтримуються пакетом технічного обслуговування BluEdge Elite з фіксованою вартістю та повним спектром послуг Carrier Transicold, який включає щорічні випробування та сертифікацію контролю температури, повні нормативні перевірки та доступ до служби управління інцидентами Carrier oneCALL 24/7.

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи в транспортно-логістичному секторі, Клайв Коуерн є спеціалістом з транспортування та дистрибуції піддонів, що пропонує послуги по всьому світу. Нові холодильні рішення підтримують ціль Carrier 2030 Environmental, Social and Governance (ESG)&nbsp ;допомогти своїм клієнтам скоротити свій вуглецевий слід більш ніж на 1 гігатонну.

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.