Carrier Transicold представляє безліч електричних та стійких рішень на виставці IAA Transportation 2022

Carrier Transicold представляє безліч електричних та стійких рішень на виставці IAA Transportation 2022

Компанія Carrier Transicold сьогодні представила свій масив стійких та електричних транспортних одиниць наступного покоління з контрольованою температурою на виставці IAA Transportation 2022 у Ганновері, Німеччина. Поряд із абсолютно новими системами Pulsor eCool™ та Vector HE 17™, відвідувачі також зможуть побачити перший причіп Vector на водневих паливних елементах Carrier – віху для майбутнього транспортних рішень із контрольованою температурою, які працюють над декарбонізацією холодового ланцюга. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), провідного світового постачальника здорових, безпечних, стійких та інтелектуальних рішень для будівель та холодильної ланцюга.®

Розроблена у співпраці з Bosch та PowerCell Sweden AB, нова система водневих паливних елементів успішно інтегрується у стандартне шасі Vector HE 19. Завдяки прямому інтерфейсу між паливним елементом та холодильною установкою новий Vector усуває потребу в окремо встановленій буферній акумуляторній системі. Результатом є установка з нульовим рівнем прямих викидів, що забезпечує ту ж продуктивність та холодопродуктивність, що й стандартний дизельний Vector HE 19.

Carrier Transicold тепер пропонує електричний продукт для всіх типів та розмірів транспортних засобів, від фургонів та легких рекламних роликів до жорстких вантажівок та причепів. Останній повністю електричний продукт дебютує на IAA Transportation, де відвідувачі можуть побачити новий блок Pulsor eCool від Carrier Transicold, призначений для ринку електричних легких комерційних автомобілів, що постійно зростає (LCV) – перший у своєму роді для LCV. Система працює через пряме з’єднання з високою напругою постійного струму (DC) основних акумуляторів автомобіля, усуваючи необхідність додаткового перетворювача або акумуляторної батареї. Ця економічна конструкція plug-and-play може взаємодіяти в режимі реального часу з даними про транспортний засіб, щоб забезпечити оптимальний контроль температури та продуктивність батареї, що робить його ідеальним рішенням для доставки останньої милі та електрифікації.

Carrier Transicold також представила найновіший у своїй лінійці двигунів агрегат Syberia 14. Завдяки високій охолодній здатності до 14 кВт у мультитемпературних додатках рішення для кріплення в носовій частині призначене для отримання максимальної віддачі від технології E-Drive компанії.

Нова установка Vector HE 17, яка поєднує в собі технологію частотно-регульованого приводу компресора з повністю перевіреною електричною технологією E-Drive, розширює лінійку високоефективних систем Vector. Встановлюючи як найкращу у своєму класі витрату палива, так і загальну вартість володіння, установка Vector HE 17 забезпечує покращені характеристики охолодження.

Нова технологія частотно-регульованого приводу компресора безперервно змінює швидкість двигуна відповідно до вимог охолодження, підвищуючи ефективність та знижуючи витрату палива. Vector HE 17 також доступний у варіантах PIEK (City) і silent, пропонуючи покращені звукові характеристики порівняно зі стандартним блоком, що робить його ідеальним як для далеких, так і для міських операцій.

На стенді також представлена повністю флагманська електрична безмоторна система рефрижераторних причепів Vector eCool від Carrier Transicold, яка тепер буде доступна з новітньою електронною віссю SAF TRAKr. Розроблена та протестована спеціально для системи, нова вісь забезпечує відмінну експлуатаційну ефективність, меншу вагу та триваліший інтервал технічного обслуговування. SAF TRAKr розташовуватиметься поруч із застарілою віссю Vector eCool, надаючи клієнтам більший вибір щодо системи.

Ці інновації є останніми прикладами постійних зусиль Carrier Transicold у сфері сталого розвитку та доповнюють свій портфель, орієнтований на електрифікацію та декарбонізацію, підтримуючи мету Carrier 2030 у галузі охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління, яка полягає у тому, щоб допомогти своїм клієнтам скоротити свій вуглець. слід більш ніж одну гігатонну.

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.