Технологія Carrier Transicold та векторні пристрої eCool допомагають стендам рухатися до майбутнього без дизельного палива.

Технологія Carrier Transicold та векторні пристрої eCool допомагають стендам рухатися до майбутнього без дизельного палива.

Британська мережа супермаркетів Premium Booths взяла на себе значні зобов’язання щодо зниження викидів у своєму парку з контрольованою температурою за допомогою ряду нового обладнання Carrier Transicold, включаючи три блоки Vector eCool – першу у світі повністю автономну повністю електричну систему рефрижераторних причепів без двигуна. Carrier Transicold є частиною Carrier Global Corporation (NYSE: CARR), провідного світового постачальника здорових, безпечних, стійких та інтелектуальних рішень для будівель та холодильної ланцюга.

Нові агрегати Vector eCool, встановлені на міських причепах з тандемною віссю від Gray & Adams, приєднуються до шести нових тракторів DAF CF 4×2, оснащених силовими агрегатами Eco-Drive™ carrier Transicold, що дозволяє чинним рефрижераторним причепам компанії, оснащеним Carrier, приводитися в дію безпосередньо двигун вантажівки. Працюючи від двигуна вантажівки, Eco-Drive може забезпечити 100% холодопродуктивність навіть за стандартних обертів холостого ходу двигуна.

Пізніше цього року також додадуться дві 26-тонні жорсткі системи DAF CF, оснащені безмоторними системами Carrier Transicold ICELAND MT (мультитемпературні). Нові активи дозволять Booths експлуатувати 70% свого обладнання з контрольованою температурою повністю електричної або гібридної електроенергії.

«Ми конкретизуємо системи Carrier вже майже 10 років і скоро повністю охолоджуватимемося carrier», – сказав Крейг Стопфорт, менеджер з транспорту в Booths. «Причина в тому, що вони просто лідирують у галузі в інноваційних, екологічно відповідальних технологіях, які також є комерційно життєздатними. Завдяки Carrier ми можемо бачити чіткий шлях до безмоторного майбутнього для наших холодильних систем і не очікуємо на визначення будь-яких дизельних систем з цього моменту».

Використовуючи безмоторну версію холодильної установки Vector HE 19 MT компанії Carrier Transicold, нова система Vector eCool поєднує повністю електричну технологію E-Drive™ з новою передовою системою рекуперації та зберігання енергії. Це перетворює кінетичну енергію, що генерується віссю причепа і гальмами, в електричну енергію, яка зберігається в акумуляторній батареї, яка живить холодильну установку – петлю, яка створює першу в галузі повністю автономну систему, не виробляючи пряму вуглекислу діоксид (CO2) або викиди. Система відіграє ключову роль у досягненні мети Carrier ESG до 2030 року, допомагаючи клієнтам уникнути більш ніж однієї гігатонни викидів парникових газів.

Нові активи постачатимуть охолоджені та заморожені харчові продукти з головного складу компанії в Престоні до магазинів на північному заході Англії. Причепи залишаться в парку протягом 10 років, у той час як компанія розраховує зберегти жорсткі механізми в експлуатації протягом шести років, причому очікується, що обидва будуть розвиватися близько 60 000 миль на рік. Сервісне та технічне обслуговування парку стендів, включаючи нові активи, забезпечує сервісний партнер Carrier Transicold, Carrier Northwest.

“Далекоглядний підхід Booths до стійкості своїх комерційних автомобілів дуже тісно пов’язаний з власним світоглядом Carrier Transicold”, – сказав Джефф Фернлі-Хілл, менеджер по роботі з ключовими клієнтами Carrier Transicold UK. “Представляючи Eco-Drive, безмоторні системи Vector eCool і Carrier, відіграватимуть ключову роль у зниженні витрат на паливо для холодильних установок, підтримуючи підхід Booths до скорочення викидів у всьому своєму автопарку”.

Booths працює з 1847 року і зараз управляє магазинами в містах Ланкашира, Чешира, Камбрії та Йоркшира.

Carrier Transicold створює холодильні рішення для обробки точних вантажів з контрольованою температурою, таких як продукти харчування та напої, в рамках своєї програми здорового, безпечного та стійкого холодового ланцюга. Продукція та послуги покликані забезпечити безпечну доставку та споживання споживчих товарів, що швидко псуються. Для отримання додаткової інформації про продукти та послуги Carrier Transicold у Великій Британії відвідайте www.carriertransicold.co.uk. Слідкуйте за новинами Carrier Transicold у Твіттері: @SmartColdChain або на LinkedIn у Carrier Transicold Truck Trailer Refrigeration.

ВЕРНИТЕСЬ НАЗАД

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.