В послуги входить:

  1. Холодильне обладнання
  2. Монтаж
  3. Комплект кріплення компресора

Термін встановлення: 2 доби

Міжнародна гарантія: 24 місяці, при умові монтажу в авторизованому сервісному центрі.

Розроблена з урахуванням умови доставки продукції з багатократним відкриванням дверей, серія S демонструє свою непревзойденную ефективність у вашій непростій работі.

Рішення для будь-яких ваших потребностей при доставці продукції. Ефективність серії S для вантажних автомобілів

ВИКЛЮЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Установки серії S демонструють виняткову швидкість зниження та точний контроль температури всіх заданих точках. Ця результативність заснована на великій кількості випарників, що використовуються з електричними вентиляторами, які забезпечують сталість повітряного потоку незалежно від швидкості двигуна У серії S, представленій також мультитемпературними модифікаціями, удосконалено захист вантажу для всіх типів вантажівок.

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
Розширена трьома моделями високої потужності, серія S може мати потужність до 12 000 Ватт. Нові вентилятори збільшують потік повітря на 15%, що сприяє швидкому відновленню температурного режиму та покращеному управлінню повітряними потоками. Застосування конденсатора 7 мм і меншого за розміром компресора підвищує економічність пристроїв за рахунок зниження
споживання палива на одиницю потужності, що віддається

МІЦНІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ
Заснована на сотнях тисяч годин роботи серія S поєднує у собі як міцну зовнішню конструкцію (міцний композитний матеріал), так і надійність
компонентів (легкий пуск) для продовження терміну служби встановлення та зниження часу простою. Тривалість обслуговування також оптимізована завдяки зручності доступу до установки.

ІНТЕГРАЦІЯ У ВАШЕ ВИРОБНИЧЕ ОКРУЖЕННЯ
Розкажіть нам про ваші потреби, оберіть ваш агрегат:

  • 7 стандартних моделей для об’ємів від 30 до 90 м3,
  • мультитемпературні модифікації для всього діапазону, моделі для переднього монтажу, нижнього
    розташування, для змінних кузовів, малошумні модифікації та модифікації.
  • для екстремальних погодних умов.