Термін встановлення: до 5 годин

Міжнародна гарантія: 24 місяці, при умові монтажу в авторизованому сервісному центрі.

Data Cold – це ключ до постійного доступу до температури Вашого холодного ланцюга. Ці датчики дозволять Вам комфортно та без зайвих рухів моніторити температурні режими у кузові, змінювати їх та зберігати всі ці дані.

Продукція цієї серії підходить абсолютно всім холодильним агрегатам, що полегшує Ваші пошуки ідеального датчика!

Забезпечте моніторинг та контроль у вашому холодильному ланцюзі з приладами серії DataCOLD – реєстраторами температури для рефрижераторів.

ПЕРЕВАГИ

  • Управління аварійними сигналами холодильної ланцюга
  • Термопринтер
  • Зв’язок із постачальниками телематичних послуг

В умовах дедалі більшої уваги до здоров’я суспільства температура продуктів, що швидко псуються, є виключно важливим завданням для холодильного транспорту. Компанія Carrier Transicold відповідає на цей виклик серією реєстраторів температури, розроблених відповідно до сучасних нормативів, що забезпечують моніторинг холодильного ланцюга.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ
Всі функції приладу DataCOLD 300 плюс перевага у вигляді додаткової інформації, що отримується від агрегату Carrier та додаткових входів та виходів його датчиків.

ЗВ’ЯЗОК
Зв’язок з холодильними агрегатами Carrier, отримання повідомлень про роботу агрегату, що включає сигнали про відтайку та відхилення від заданої температури.